У Києві презентували документи і свідчення українців-в’язнів концтабору Аушвіц

У Києві презентували документи і свідчення українців-в’язнів концтабору Аушвіц

25.01.20 13:22 0 4149
У Національному музеї історії України у Другій світовій війні представили музейне видання «Концтабір Аушвіц – український вимір: дослідження, документи, свідчення». Як повідомила під час презентації кураторка проєкту Любов Лігасова, це перша спроба охопити увагою всіх українців та вихідців із сучасної України, чиє перебування у концтаборі підтверджене документально.

Науковці упродовж кількох років проводили пошуки і дослідження у центральних та регіональних архівах, здійснили наукові експедиції, серед іншого, до Аушвіцу, щоб зібрати дані про українців – в'язнів-концтабору, каже Лігасова.

Видання містить сім наукових розвідок, над якими працювали 12 авторів, півтора десятка інтерв'ю колишніх бранців табору.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Найчастіше у 2019 році ...
Наступна новина: 5 практических преимуществ ...

КОМЕНТАРІ