У ході досудового розслідування встановлено, що шестеро жителів м. Рівне реалізовуючи свій злочинний намір направлений на збагачення, придбали підроблені гроші (іноземну валюту - євро), яку у період з вересня 2018 року по березень 2019 року збували на територіях Рівненської, Волинської та Хмельницької областей в загальній сумі понад 5 тисяч таких грошових коштів.
Під час обшуку за місцем проживання одного із злочинців правоохоронці виявили та вилучили майже 9 тисяч валюти з ознаками підробки.
У подальшому, прокуратурою області 31.01.2020 затверджено та скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню вказаних осіб за ч. 2 ст. 190, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 190, ч.ч. 1,2 ст. 199, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 199 КК України.
Довідково: найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 2 ст. 199 КК України у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Напад у Лондоні: нападник ...
Наступна новина: Тернопільська молодь ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ