Рівненщина: органами прокуратури області перевіряється кожен факт самогубства засуджених у місцях несвободи

Рівненщина: органами прокуратури області перевіряється кожен факт самогубства засуджених у місцях несвободи

07.02.20 08:04 0 193
До прокуратури області 04.02.2020 надійшло повідомлення про самогубство, шляхом повішання, засудженого в ДУ «Городищенська ВК (№ 96)».

У зв'язку з цим, невідкладно здійснено виїзд на місце події прокурорів Рівненської місцевої прокуратури та керівництва прокуратури області, а також забезпечено прибуття слідчо-оперативної групи та судово-медичного експерта.

За результатами огляду місця події ознак насильницької смерті не виявлено. Разом з тим, слідчим СВ Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в області внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 120 КК України (доведення до самогубства) та за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

З'ясовано, що засуджений раніше проходив лікування у спеціалізованій психіатричній лікарні.

На даний час у кримінальних провадженнях проводяться слідчі дії, з метою з'ясування усіх обставин події, у тому числі умов тримання засудженого, стану організації нагляду за ним з боку керівництва та працівників адміністрації установи.

Хід досудового розслідування у кримінальних провадженнях перебуває на контролі прокуратури області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Минулого року в Україні ...
Наступна новина: НБУ стримує посилення ...

КОМЕНТАРІ