Прокуратурою Рівненської області знешкоджено міжрегіональну схему незаконного обігу спирту

Прокуратурою Рівненської області знешкоджено міжрегіональну схему незаконного обігу спирту

08.02.20 08:19 0 281
На виконання доручення Генерального прокурора прокуратурою Рівненської області невідкладно вжито скоординованих заходів щодо протидії незаконному обігу та реалізації спирту.

Так, за процесуального керівництва прокуратури області в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області задокументовано злочинну діяльність, пов'язану з незаконним обігом та реалізацією спирту етилового.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Рівненської області з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення алкогольної продукції, організовано постачання спирту етилового з території Львівської області.

Враховуючи здобуту інформацію, прокурорами та слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області 06.02.2020 проведено низку обшуків у складських та житлових приміщеннях фігурантів кримінального провадження, а також у транспортних засобах, які використовувались для транспортування підакцизних товарів.

За результатами проведення обшуків виявлено та вилучено близько 30 тон спирту етилового, 3 тисячі пляшок вже готової алкогольної продукції.

Орієнтовна вартість вилученого на «тіньовому» ринку становить понад 6,4 мільйона гривень.

Таким чином, завдяки злагодженим діям правоохоронців Рівненщини припинено міжрегіональну схему незаконного обігу спирту та підакцизних товарів.

На даний час в межах кримінального провадження вживаються заходи щодо накладення арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності, з метою притягнення їх до визначеної Законом відповідальності.

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі стартував ...

КОМЕНТАРІ