Відкориговано тарифи на платні послуги,що надаються Тернопільською стоматологічною поліклінікою та міською лікарнею №1

Відкориговано тарифи на платні послуги,що надаються Тернопільською стоматологічною поліклінікою та міською лікарнею №1

10.02.20 14:13 0 237
З метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг, виконавчий комітет міської ради погодив наказ начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення щодо встановлення тарифів на платні медичні послуги.

Як пояснюють у відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, зміни у тарифі на платні медичні послуги спричинені введенням нових тарифів КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» та проведенням перерахунків вартості платних послуг КНП «Тернопільська стоматологічна поліклініка» з 1 січня 2020 року. Перерахунок вартості проведено у зв’язку із зростанням розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020р., зростанням вартості комунальних платежів та вартості медикаментів, які використовуються для надання стоматологічної допомоги пацієнтам.

У наказі, зокрема, йдеться про внесення змін у тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП «Тернопільська стоматологічна поліклініка» та на медичні послуги, що надаються КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» (Наказ додається).

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: МОЗ: за межами Китаю ...
Наступна новина: У Москві затримали ...

КОМЕНТАРІ