Що таке деколь і де він застосовується?

Що таке деколь і де він застосовується?

10.02.20 21:32 10 1262

Сьогодні поговоримо про такий метод нанесення зображення, як деколь. По своїй суті деколь є способом непрямого друку і використовується для перенесення зображень на кераміку, гуртки та інші предмети посуду. Він здійснюється за допомогою перенесення картинки на спеціальний папір методом шовкографії, а потім переноситься з паперу на посуд при високій температурі. Далі, ми розглянемо основні різновиди деколю, ну а розповість нам про це співробітник компанії "Пріоритет": https://prioritet.com.ua/dekol, в якій його безпосередньо можна замовити в Україні.

Види деколю

Розрізняють 2 основних різновиди деколю:

  1. гарячий спосіб нанесення;
  2. холодний спосіб нанесення.

Гарячий деколь найчастіше використовується для нанесення логотипів на вироби з порцеляни, скла та кераміки, а також інших матеріалів, для яких не страшна висока температура. Він є досить дорогим способом нанесення, на відміну від холодного деколю. При його використанні, після нанесення наклейки з видрукуваним зображенням на сувенір або посуд, виробляється випал виробу при високій температурі (близько 1000 0 C).

Очевидними перевагами цього способу нанесення є:

  • довговічність, оскільки фарба не стирається і не пошкоджується при використанні виробу;
  • чіткість зображення;
  • яскравість кольору.

При холодному деколю картинка також друкується на спеціальному папері, який, однак, покривається спеціальним розчинним клеєм. Після того як зображення видрукуване на спеціальному папері, воно покривається спеціальним лаком і просушується. Надалі зображення переноситься на предмет у воді. Явним недоліком холодного деколю є те, що, в основному, предмети, отримані таким способом, заборонені для використання в харчовій промисловості (зображення категорично не можна наносити на внутрішню частину посуду).

Висновок

Деколь є досить трудомістким і складним способом друку, що вимагає досить тривалої додрукарської підготовки. Його основними перевагами є досить висока зносостійкість, барвистість зображення, а також довгий термін використання брендованого виробу.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)
Попередня новина: Почему стоит срочно ...
Наступна новина: Фільтр Гейзер: ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
MaNyMagNits - 11.02.20

Вы Преувеличиваете.

аватар країна
PSManager - 11.02.20

Величезне дякую!

аватар країна
kowjeg - 11.02.20

Спасибо огромное!

аватар країна
leksthief - 11.02.20

Хе-хе, мій перший коммент :)

аватар країна
alskor - 11.02.20

Нормусь

аватар країна
supsv - 10.02.20

Чудово ..

аватар країна
vdmzz - 10.02.20

что-то в этом есть, безусловно

аватар країна
tjmjmt - 10.02.20

Да вы сказочник

аватар країна
Dimitrionn - 10.02.20

клас!

аватар країна
noname449 - 10.02.20

Побольше бы таких статей