Рівненщина: прокурор області здійснив особистий прийом громадян на Сарненщині

Рівненщина: прокурор області здійснив особистий прийом громадян на Сарненщині

13.02.20 13:50 0 137
Прокуратура Рівненської області продовжує забезпечувати виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» щодо здійснення керівництвом прокуратури області виїзних прийомів громадян, ураховуючи актуальність питання ефективного та своєчасного захисту їх прав.

Так, 11 лютого 2020 року жителі м. Сарни, Сарненського та інших північних районів області мали змогу звернутися до прокурора Рівненської області Антона Войтенка під час його особистого прийому, який проводився в Сарненській місцевій прокуратурі.

Питання, з якими звернулися громадяни до керівника регіональної прокуратури, стосувалися стану досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень, невиконання рішення суду, порушення житлових прав тощо.

Прокурор прийняв від місцевих жителів відповідні письмові звернення з метою їх подальшого розгляду та вирішення у межах компетенції прокуратури. Крім того, регіональним прокурором під час здійснення прийому роз'яснено повноваження органів прокуратури в умовах сьогодення та у відповідності до вимог чинного законодавства.

Практика здійснення виїзних прийомів на місцях, є ефективним засобом спілкування керівництва регіональної прокуратури з місцевими громадами задля своєчасного та об'єктивного розгляду звернень громадян, поновлення прав та захисту їх законних інтересів. Тому, такі виїзди до усіх районів області здійснюватимуться керівництвом регіональної прокуратури й надалі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ