На Тернопіллі поруч із розвитком опорних шкіл ми маємо впровадити підтримку для маленьких закладів,звідки неможливо підвозити дітей,– Ганна Новосад

На Тернопіллі поруч із розвитком опорних шкіл ми маємо впровадити підтримку для маленьких закладів,звідки неможливо підвозити дітей,– Ганна Новосад

13.02.20 14:01 0 149
Ми бачимо, що потрібно застосувати певні коригуючі підходи для фінансування освіти у місцевостях з наднизькою густотою населення (де на великій території проживає мало людей, – ред.). Про це заявила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад 10 лютого 2020 року, під час зустрічі з керівниками місцевих органів управління освітою Чернігівської області.

« ми проїхали 9 шкіл Чернігівської області. Серед них – заклади, де навчаються 42 учні, 40 учнів, що, звісно, дуже мало. І ми бачимо, що у випадку вашої області це не результат неефективності, бо тут закрито дуже багато шкіл і ви активно працюєте з мережею. Основна проблема – густота населення. Тут просто фізично мало людей: є райони, де живуть 7 людей на 1 кв км. Відстані між маленькими школами такі, що ви фізично не можете возити учнів. Ми маємо врахувати, що в Україні є такі регіони і застосувати до них певні коригуючі коефіцієнти при фінансуванні», – розповіла Ганна Новосад.

Вона додала, що крім фінансування першочерговою є розробка програм освітньої підтримки для таких закладів.

«Основний виклик для малокомплектних шкіл – це якість освіти в них. Ми маємо працювати з учителями та давати дітям в таких закладах більше можливостей, щоб вони могли отримувати кращі знання та навички», – відзначила Міністр.

Нагадуємо, що нещодавно Ганна Новосад на зустрічі з Міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто наголосила, що «ми закриваємо політичні дискусії щодо мовного питання для шкіл із мовою навчання нацменшин і зосереджуємося на роботі з вчителями та методистами».

Урядовий портал

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ВООЗ дала назву новому ...
Наступна новина: Ердоган звинуватив Росію в ...

КОМЕНТАРІ