Парламент Північної Македонії ратифікував угоду про вступ до НАТО

Парламент Північної Македонії ратифікував угоду про вступ до НАТО

13.02.20 15:08 0 484
Парламент Північної Македонії ратифікував угоду про вступ до Північноатлантичного альянсу (НАТО), яка почне діяти після ратифікації парламентом Іспанії. Інших 28 країн НАТО вже ратифікували документ.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Іспанія розпочала процес, але його не завершила через процедурні причини – парламентські вибори й формування нового уряду.

Завершальний документ про вступ до НАТО ухвалили передчасно й умовно, тому що парламент Північної Македонії буде розпущений до кінця тижня, на два місяці, до парламентських виборів у країні, які призначені на 12 квітня.

Звертаючись до депутатів, президент Стево Пендаровський зазначив, що нинішнє покоління таким чином реалізує стратегічну мету, яка була визначена 27 років тому, коли країна стала незалежною.

За його словами, незважаючи на те, що мінялися уряди, й країна проходила через політичні кризи і складні відносини з сусідами, «найбільш значним національним пріоритетом була і залишилася орієнтація на вступ до НАТО і Євросоюзу».

Ключовими рішеннями, за словами глави держави, були угода з Грецією щодо зміни назви країни й угода з Болгарією про добросусідні відносини.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Провідні ІТ-спеціалісти ...
Наступна новина: В ОДА поспілкувалися із ...

КОМЕНТАРІ