Переваги брендового дитячого одягу

Переваги брендового дитячого одягу

13.02.20 14:44 0 2775

До вибору дитячого одягу батьки підходять більш відповідально, ніж до дорослого. Комфорт дитини завжди на першому місці, але також хочеться, щоб малюк виглядав стильно. Все більше батьків віддає перевагу речам від відомих брендів, а не дешевим аналогам з ринку. Далі, ми розглянемо основні переваги такого одягу. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину Westernbrands.com.ua, в якому його безпосередньо можна придбати.

Якісний одяг — запорука здоров'я дитини

Українці нарешті починають розуміти, що більш висока ціна на брендові речі пояснюється порівнянною з нею якістю. Багато виробників дитячого одягу не вкладають гроші в сучасне обладнання, не закуповують натуральні тканини, не витрачаються на дизайнерів, технологів, не створюють на підприємстві ВТК. Ось, до чого це призводить:

 • Небрендовий одяг виробляється зі штучних тканин, може фарбуватися за допомогою небезпечних хімічних барвників, які можуть стати причиною розвитку алергічної реакції у дитини.
 • Кривий рядок та нитки, які стирчать, не тільки виглядають неестетично, вони ще й можуть викликати дискомфорт у дитини, натирати, заважати. Через це вона постійно буде намагатися поправити одяг. Відволікаючись на зовнішній вигляд, малюк стане неуважним, роздратованим.
 • Груба дешева тканина може залишити на тілі малюка рани, особливо, коли мова йде про ніжну шкіру новонароджених.
 • Інший небезпечний момент — невідповідність зазначеним характеристикам. Особливо помітно це, коли мова заходить про зимові речі, наприклад, куртки та комбінезони. Їх рівень теплоізоляції, щільність наповнювача можуть не відповідати зазначеним параметрам, в результаті куртка продуватиметься, не виконуючи своїх основних функцій, а значить, може постраждати здоров'я дитини.

Переваги брендового одягу для дітей

Все ж є люди, яким брендові речі здаються дорогими. Дійсно їх ціна вища, але це легко пояснюється наступними перевагами:

 • Виробники брендових речей уважно підходять до вибору матеріалів для створення колекцій. Це завжди тканини з високим вмістом натуральних волокон, високотехнологічні та гіпоалергенні матеріали.
 • На сайті бренду зазвичай можна запросити сертифікат, який підтверджує, що товари виготовлені з екологічно чистої сировини. Це вказує на те, що безпека маленьких споживачів стоїть для них на першому місці.
 • Зовнішній вигляд брендового одягу завжди акуратний. Ви не побачите на ньому нерівних рядків і ниток, що стирчать з усіх боків. Шви обробляються якісно, вони не будуть колотися, випирати або травмувати шкіру малюка.
 • Дорогі брендові речі навіть через кілька років будуть виглядати красивими, оскільки вони істотно відрізняються за якістю від тих, що продаються на ринку. Одяг, випущений під відомою торговою маркою, переживе кілька прань, не втративши свій вигляд.
 • Більш висока ціна виправдана і завдяки використанню якіснішої фурнітури. Вибір типу застібки багато в чому залежить від віку дитини. Головне — це безпека малюка та його комфорт.
 • Брендові речі відповідають останнім трендам. Гардероб вашої дитини завжди буде стильним, бо дизайнери компанії вивчають свіжі тенденції моди, створюючи актуальні колекції.
 • У відповідальних виконавців обов'язково є відділ контролю якості, де фахівці вивчають кожну річ. Це гарантія того, що до кінцевого покупця потраплять дійсно якісні товари.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 32)
Попередня новина: Лікарі підозрюють ...
Наступна новина: Олексій Гончарук: З 1 ...

КОМЕНТАРІ