«Попит переважає пропозицію», – відзначають фахівці сайту «Мінфін», які називали першим чинником курсоутворення 25 лютого аукціон Міністерства фінансів з розміщення ОВДП.
«Якщо інвестори і Мінфін України «зійдуться» по прибутковості облігацій — пропозиція валюти 25 і 26 лютого збільшиться, і це спрацює на користь зміцнення гривні. Якщо не домовляться — тиск на гривню посилиться, тому що держава повинна розрахуватися з експортерами за відшкодуванням ПДВ», – вказували аналітики.
Національний банк України опівдні оприлюднив довідкове значення курсу 24 гривні 53 копійки за долар, це на три копійки більше за офіційний курс на 25 лютого.
У коридорі від 24,4 до 24,6 гривні за долар курс тримається вже понад два тижні, хоча ще на початку лютого котирування перевищували 25 гривень за долар.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Поліція Німеччини: водій,що ...
Наступна новина: В Антарктиді «зацвів» сніг ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей