В Одеській області зафіксували три підозри на коронавірус,жодна не підтвердилась – МОЗ

В Одеській області зафіксували три підозри на коронавірус,жодна не підтвердилась – МОЗ

28.02.20 10:40 0 1719
В Одеській області з початку світової епідемії коронавірусу COVID-19 було зафіксовано три підозри на новий вірус – жодна не підтвердилась. Як повідомив Радіо Свобода директор Одеського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Віталій Гончаров, одну людину з підозрою на коронавірус виявили в аеропорту Одеси, ще двоє – звернулись самостійно.

З 26 лютого на одеському летовищі почали перевіряти усіх пасажирів, що прибувають в місто, і не тільки з тих країн, де зафіксовані випадки коронавірусу, – перевіряють також пасажирів і внутрішніх авіарейсів.

«У випадку підозри захворіння на коронавірус людина буде ізольована і здійснюватиметься відбір матеріалу для проб спочатку на грип та ГРВІ. Ці матеріали будуть доставлені в імуновірусологічну лабораторію Одеського обласного лабораторного центру з метою виключення коронавірусу. Якщо будуть клінічні симптоми і анамнез буде свідчити про наявність, і перебування в країнах, де зареєстровані випадки на коронавірус, матеріал буде доставлений в Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я в Києві, в центральну референслабораторію», – зазначив Гончаров.

Він додав, що для дослідження на грип та ГРВІ потрібна одна доба, а на перевірку матеріалу на коронавірус – близько 2-3 днів.

«Людей, які прибувають з потенційно небезпечних країн, зокрема Китаю, ми опитуємо, беремо домашні адреси і телефони – проводимо епіднагляд. Є й інші симптоми – кашель, пітливість, задишка, блідий вигляд, слабкість – цілий комплекс, крім температури. Ми їх досліджуємо і виявляємо», – зазначив лікар-епідеміолог санітарно-карантинного відділу аеропорту «Одесса» Ігор Гринчук.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопільщині ...

КОМЕНТАРІ