День народження Єгора Гордєєва: дитячі фото,сльози,вітання від мами та Джума у прямому ефірі Сніданку з 1+1

День народження Єгора Гордєєва: дитячі фото,сльози,вітання від мами та Джума у прямому ефірі Сніданку з 1+1

28.02.20 12:56 0 3156

Вчора, 27 лютого, популярному телеведучому ранкової програми Сніданок з 1+1 і завидному холостяку Єгору Гордєєву виповнилось 30 років.
 
Майже три роки поспіль Єгор в парі з Нелею Шовкопляс веде Сніданок з 1+1 і пробуджують тисячі українців. А день народження – не виняток. Навіть в цей особливий день Єгор з радістю розпочав ефір, щоб налаштувати всіх глядачів на новий продуктивний ранок.

Але він не підозрював, що колеги підготували для нього сюрприз – особливе привітання від мами Єгора - Олени Іванівни - та його улюбленця Джума.

Мама Гордєєва розповіла, що в дитинстві Єгор був смішною дитиною, багато жартував, завжди вітав її з 8 Березня та іншими святами, гарно вчився і ніколи не був ледачим, досягав своїх цілей.

Крім цього, Олена Іванівна розкрила дитячий секрет Єгора, про те, що він у дитинстві мріяв стати принцом.

Також до вітань долучився улюбленець  Єгора – лабрадор Джум, який «розповів», що в нього чудовий та дивакуватий хазяїн, оскільки ведучий його вигулює о 4 ранку, возить з собою на роботу, де співає, танцює та готує.

Під кінець прямого ефіру до студії завезли 7-кілограмовий торт, на якому були зображені дитячі фото іменинника, які заздалегідь надіслала мама Гордєєва. Єгор був приємно здивований, адже деякі світлини він вже давно не бачив.

Іменинник розділив святковий торт з командою Сніданку та з гостями студії, які приїхали з різних міст України.

Це фото того періоду, коли я займався професійно плаванням,

- прокоментував Єгор одну зі своїх світлин.

Ведуча ТСН Марічка Падалко, яка теж була присутня у студії Сніданку, відзначила, що на цій фотографії ведучий схожий на британського принца Вільяма.

А це Осман. Коли я був дитиною-підлітком, це була моя перша свідома собака. Ми з Османом були друзі, і пес мене сприймав наче свого молодшого брата,

- подовжив коментувати свої фото Єгор.

Це фото, де ми відпочиваємо з батьками. Я підліток, мені тут десь років 12-13.
А це студентська світлина
Цю світлину я взагалі обожнюю. Мені ще тут навіть року немає. Я Марічці казав, що я не вмію приймати привітання і мені так ніяково. Але, якщо відверто, мені дуже приємно.

Всі ми знаємо, що 30 років – це новий етап у житті кожної людини. І Єгор Гордєєв вирішив розповісти про свої плани на майбутнє.

Хочу зробити навколосвітню подорож. Встигнути повчитись закордоном. А там може і все, як у людей - родина, машина)),

- прокоментував іменинник.


Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 31)
Наступна новина: Віктор Ляшко: МОЗ ...

КОМЕНТАРІ