Влада Греції стверджують, що за минулу добу завадили близько 10 тисячам мігрантів перетнути кордон без необхідних документів. У той же час, морем з Туреччини на грецькі острови в Егейському морі прибули близько 500 біженців.
Влада Туреччини стверджує, що через прикордонні переходи з країнами ЄС були пропущені за останні кілька днів понад 75 тисяч мігрантів.
Раніше повідомлялося про зіткнення на кордоні з Грецією. Поліцейські застосовували сльозогінний газ, а біженці кидали в поліцейських каміння, намагаючись проникнути на територію Греції.
У Туреччині зараз перебуває понад 3,5 мільйона біженців, головним чином з Сирії, де дев'ять років тривають військові дії. Президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив про зміну політики щодо біженців кілька днів тому – після різкого загострення ситуації на північному заході Сирії через підтриманого Росією наступу сил сирійського президента Башара Асада. Ердоган заявив, що Туреччина відкриє для біженців кордон з Євросоюзом, оскільки той, за його словами, не виконує взяті на себе фінансові зобов'язання, а також не надто активно бере участь у врегулюванні сирійського конфлікту.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Як зареєструвати дитину у ...
Наступна новина: У Словаччині відбуваються ...
10 порад щодо вибору електричної кушетки для ...
Как определить, что проблема именно в резонаторе, а не в глушителе?
3д сетка: что нужно знать
Найцікавіші серії LEGO для дітей та дорослих: повний гід світом кубиків
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка