У Рівненській області ПРОКУРАТУРОЮ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СИСТЕМНА РОБОТА ЩОДО ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННИМ ОПЕРАЦІЯМ З БУРШТИНОМ

У Рівненській області ПРОКУРАТУРОЮ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СИСТЕМНА РОБОТА ЩОДО ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННИМ ОПЕРАЦІЯМ З БУРШТИНОМ

13.03.20 08:16 0 419
Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництва у кримінальному провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 342, ч. 2 ст. 343, ч. 2 ст. 240 КК України (за фактами вчинення опору та погроз насильством працівникам правоохоронного органу, незаконного видобування корисних копалин - бурштину, а також незаконного поводження зі зброєю).

В межах кримінального провадження, на підставі ухвали слідчого судді, слідчими СУ ГУНП в Рівненській області 10.03.2020 проведено обшук у одному із приватних помешкань на території Березнівського району, за результатами якого виявлено та вилучено каміння бурштину.

Також, слідчим за погодженням із прокурором слідчому судді Рівненського міського суду скеровано клопотання про арешт вилученого сонячного каменю, з метою його подальшого дослідження у кримінальному провадженні та проведення відповідної судової експертизи.

У вказаному кримінальному провадженні на даний час трьом особам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345, ч. 2 ст. 342 КК України, та вживаються заходи з метою встановлення та притягнення до визначеної законом відповідальності інших осіб, причетних до здійснення незаконної діяльності по видобутку і реалізації бурштину-сирцю.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ