Задоволено позов Рівненської місцевої прокуратури щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки вартістю 4,7 млн. грн.

Задоволено позов Рівненської місцевої прокуратури щодо звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки вартістю 4,7 млн. грн.

13.03.20 08:05 0 177
Господарським судом Рівненської області 10.03.2020 задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської міської ради про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0,2947 га вартістю 4,7 млн. гривень.

Як встановлено, одне з товариств для розміщення металевого паркану використовує земельну ділянку, яка межує із ділянкою, що перебуває в його користуванні на підставі договору суборенди та надана для здійснення будівництва, обслуговування житлового кварталу.

Враховуючи, що спірна земельна ділянка комунальної власності, яка відноситься до земель запасу житлової та громадської забудови, товариству у власність чи в користування не виділялась, вказане свідчить про порушення вимог земельного законодавства та кваліфікується як самовільне зайняття.

Поряд з цим, органи державного контролю та місцевого самоврядування не вжили достатніх заходів з метою захисту інтересів держави, що й слугувало підставою для звернення місцевою прокуратурою до суду з позовом.

За результатами судового розгляду, господарським судом задоволено позов прокурора про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та приведення її у попередній стан шляхом знесення паркану.

На даний час рішення законної сили не набрало.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ