На Рівненщині викрито групу осіб,які здійснювали незаконну діяльність у сфері обігу наркотичних засобів

На Рівненщині викрито групу осіб,які здійснювали незаконну діяльність у сфері обігу наркотичних засобів

14.03.20 09:21 0 77
За результатами процесуального керівництва прокуратури Рівненської області слідчими СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Рівненській області викрито групу в складі 5 осіб, яка на системній основі здійснювала протиправні дії щодо придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів. Розповсюдження наркотичних засобів вказаними особами здійснювалася на території м. Рівне та Здолбунівського району.

Крім того, у ході досудового розслідування кримінального провадження вжитими заходами попереджено три спроби таємної передачі членами групи наркотичних засобів на територію Рівненського слідчого ізолятора, зокрема шляхом їх приховування в одязі, в посилках (передачах) утримуваним особам з продуктами харчування та відповідні наркотичні речовини вилучено.

Так, за результатами проведення 12.03.2020 слідчими 5 санкціонованих обшуків на території міста Здолбунів за адресами проживання причетних до вчинення злочинів осіб та огляду місця події, виявлено та вилучено понад 100 таблеток медичних препаратів замісної терапії для наркозалежних осіб, придбаних з порушенням встановленого законодавством порядку, які містять в своєму складі наркотичні засоби, пакети з подрібненою речовиною рослинного походження (ймовірно листя коноплі), пристрої для куріння, банківські картки, мобільні телефони, носій інформації тощо.

Відносно вищевказаних вилучених медичних препаратів та інших речей, які мають значення речових доказів, слідчим за погодженням з прокурором скеровано слідчому судді Рівненського міського суду клопотання про їх арешт. Також, за результатами проведених вказаних слідчих дій двох осіб затримано в порядку, передбаченому ст. 208 КПК України.

На даний час двом особам вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, у тому числі вчинені повторно) та вирішується питання щодо обрання відносно них запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Наразі слідчими у кримінальному провадженні проводяться необхідні та можливі слідчі дії, спрямовані на повне та всебічне з'ясування всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Під час об’їзду міста ...
Наступна новина: Обмежений доступ в Раду і ...

КОМЕНТАРІ