Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 особам,які у складі організованої злочинної групи постачали в Україну прекурсори та психотропні речовини

Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 особам,які у складі організованої злочинної групи постачали в Україну прекурсори та психотропні речовини

17.03.20 13:08 0 74
Прокуратурою області повідомлено про підозру 5 учасникам організованої злочинної групи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 311 КК України (контрабанда прекурсорів; незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення прекурсорів).

Під час досудового розслідування слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області встановлено, що злочинну групу у квітні 2019 року створив та очолив з метою отримання доходів на постійній основі 35-річний житель Рівненської області, до якої залучив ще 4 учасників.

Вказаний чоловік підібрав 3 осіб із числа мешканців Волинської області, які згідно злочинної схеми здійснювали на території Республіки Польща закупівлю в аптеках псевдоефедриновмісних пігулок «Cirrus» та в подальшому транспортними засобами переміщували їх через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з передачею в обумовлене місце для використання спільником (30-річним рівнянином) у виготовленні психотропної речовини «метамфетаміну».

В ході проведених санкціонованих обшуків за місцем проживання членів організованої групи, які причетні до контрабанди, виявлено та вилучено обладнання для переробки зазначених прекурсорів та виготовлення психотропної речовини «метамфетаміну».

Наразі у кримінальному провадженні продовжуються слідчі дії, спрямовані на повне та всебічне з'ясування всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Відповідно до інкримінованих статей Кримінального кодексу України учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з конфіскацією майна.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У вівторок в Україні ...

КОМЕНТАРІ