Росія: Путін підписав закон про визнання українців та білорусів «носіями російської мови»

Росія: Путін підписав закон про визнання українців та білорусів «носіями російської мови»

19.03.20 10:32 0 150
Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який визнає українців та білорусів носіями російської мови без спеціальної співбесіди. Документ з'явився на сайті Кремля 18 березня.

Згідно з цим законом, громадяни України та Білорусі можуть бути визнані носіями російської мови на основі поданої ними заяви без попередньої співбесіди.

«Рішення про визнання громадянина Республіки Білорусь чи України носієм російської мови ухвалюється комісією за результатами розгляду їхніх заяв», – йдеться в тексті документу.

Читайте також: На мовному фронті черговий наступ: Росія ухвалила закон про носіїв російської мови в Україні і Білорусі?

Наразі ж іноземні громадяни та особи без громадянства можуть бути визнані носіями російської мови за результатами співбесіди, яку провела профільна комісія. Такий статус надає право отримати російське громадянство за спрощеною процедурою.

Російська Рада федерації ухвалила цей закон 11 березня.

Путін підписав також інший документ, який передбачає скорочення з шести до трьох місяців єдиного терміну розгляду заяв про прийом в російське громадянство в спрощеному порядку.

Обидва закони набувають чинності через 90 днів з моменту офіційної публікації. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Путін добре розуміє, що таке «армія, мова, віра» України»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Шмигаль про переговори з ...
Наступна новина: ЖЕКи та ОСББ Тернополя ...

КОМЕНТАРІ