У Тернопільській ОДА – новий керівник

У Тернопільській ОДА – новий керівник

21.03.20 12:53 0 172
Голова облдержадміністрації Володимир Труш приступив до виконання обов`язків. Новий очільник краю поспілкувався з колективом та акцентував на важливості подальшої спільної роботи та оперативності прийняття рішень.

Голова ТОДА підкреслив, що потрібно налагодити якісну комунікацію та співпрацю з представниками бізнесу.

Володимир Труш зазначив, що вживаються усі необхідні заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19. До протидії коронавірусу на Тернопільщині планує долучити й представників великого бізнесу.

Новопризначений очільник області наголосив, що відкритий для кожного.

Нагадаємо, що Указ про призначення Володимира Труша головою Тернопільської ОДА Президент підписав 19 березня.

Володимир Зеленський наголосив на важливості вирішення нагальних проблем регіону. Зокрема, йшлося про реалізацію інфраструктурних та інвестиційних проектів на Тернопільщині.

Зі свого боку голова Тернопільської обласної державної адміністрації подякував Президенту за довіру.

Довідка:

Володимир Труш народився 1980 року в с. Лучинці Рогатинського району Івано-Франківської області. Має вищу освіту. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Фінанси» (магістр з економіки та підприємництва) та «Філологія» (бакалавр з філології). У 2019-му закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (бакалавр з права). З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2019 року – голова Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Перша ластівка: ...

КОМЕНТАРІ