У Тернополі оголошено режим надзвичайної ситуації: основні рішення

У Тернополі оголошено режим надзвичайної ситуації: основні рішення

22.03.20 09:50 0 163
20 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді та оперативного штабу для боротьби з коронавірусом, на яких було прийнято рішення про запровадження надзвичайної ситуації в Тернопільській міській територіальній громаді.

Одним із важливих рішень є призупинення громадського транспорту та введення маскового режиму. Це означає, що заборонено перебувати в місцях загального користування, в закритих приміщеннях, офісах та транспорті загального користування без масок.

За результатами роботи штабу також прийняті наступні рішення:

* Кваліфіковано епідемічну ситуацію на території Тернопільської міської територіальної громади як медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня.

* З 23 березня призупинено роботу громадського транспорту у Тернополі. Введено спецрейси. При цьому будуть забезпечені спеціальні перевезення міськими автобусами та тролейбусами працівників підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста Тернополя, в тому числі працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, а також працівників підприємств і організацій, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, Тернопільської дирекції АТ „Укрпошта”, працівників аварійних служб виключно при наявності посвідчень та в захисних масках, по шляху проходження тролейбусних маршрутів №№ 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобусних маршрутів №№ 1А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35, згідно окремих розкладів на робочі та вихідні дні, з 6:30 до 9:30 та з 16:30 до 20:30.

Правоохоронні органи міста з 21 березня повинні облаштувати контрольно-пропускні пункти в місцях:

* Пост (а/д М-19, вул. 15 Квітня)

* Пост (а/д перехрестя вул. Купчинського та вул. Корольова)

* Пост (а/д М-12, за Збаразьким кільцем)

* Пост (а/д виїзд з с. Великі Гаї)

* Пост (а/д М-19, вул. Микулинецька, навпроти ресторану «Шинок»)

* Пост (а/д виїзд з с. Петриків, біля маркету «АТБ»)

* Пост (а/д М-12, сервісний центр МВС)

* Пост (а/д М-09, біля автозаправки «Автотехсервіс»)

* Пост (а/д перехрестя с. Біла, Бродівське перехрестя)

* Пост (а/д виїзд вул. Текстильна на Об’їзну)

Контрольно-пропускні пункти функціонуватимуть з 23.03.2020 року.

* Буде посилено контроль за проведенням дезінфекції дитячих майданчиків, спортивних майданчиків, санітарним прибиранням місць загального користування в багатоквартирних будинках та територій з масовим перебуванням людей на території міста.

* Патрульна поліція у Тернопільській області, Управління ДСНС України у Тернопільській області повинні продовжити роботу по оповіщенню населення з автомобілів обладнаних гучномовцями про дотримання карантинних заходів.

З протоколом комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна ознайомитися за посиланням

Просимо тернополян з розумінням поставитися до даних вимог карантину та зберігати спокій!

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Global Teacher Prize: двоє ...

КОМЕНТАРІ