Вселенський патріархат через COVID-19 постановив припинити всі богослужіння і обряди до кінця березня

Вселенський патріархат через COVID-19 постановив припинити всі богослужіння і обряди до кінця березня

22.03.20 10:55 0 139
Через поширення коронавірусу у світі Вселенський патріархат 18 березня ухвалив рішення про припинення всіх божественних літургій, церковних подій та обрядів у всіх своїх єпархіях у всьому світі до кінця березня, мовиться у комюніке Вселенського патріархату.

«Ми проголошуємо на весь світ наше загальне церковне рішення і вказівку припинити всі богослужіння, події і обряди, за винятком приватної молитви в храмах, які залишаться відкритими, до кінця березня. Це обмеження буде пізніше переглянуте, відповідно до розвитку пандемії, викликаної вірусом», – мовиться в документі.

У комюніке також ідеться про те, що всі патріарші і ставропігійні монастирі Вселенського патріархату будуть продовжувати проводити регулярні богослужіння для своїх чернечих громад, але стороннім паломникам і відвідувачам участь у них забороняється.

Вселенський патріархат звернувся із закликом обмежити поїздки і залишатися вдома задля власної безпеки і захисту інших. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Коронавірус змушує церкви України змінюватися. Що з цього вийде?

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Коронавірус: другу хвилю ...
Наступна новина: Депутати-гості заходу ...

КОМЕНТАРІ