Бізнес-асоціації виступають проти запровадження в Україні надзвичайного стану

Бізнес-асоціації виступають проти запровадження в Україні надзвичайного стану

25.03.20 09:59 0 683
Запровадження надзвичайного стану може призвести до втрати мільйонів робочих місць і масових протестів, застерігає низка українських бізнес-асоціацій. Відповідну спільну заяву поширили зокрема Європейська Бізнес Асоціація, Асоціація «ІТ України», Спілка українських підприємців, Український клуб аграрного бізнесу.

Як йдеться в заяві, спільнота підприємців підтримує зусилля президента Володимира Зеленського, уряду та місцевого самоврядування щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, але виступає проти запровадження надзвичайного стану. Автори звертають увагу на те, що уряд заборонив роботу цілого переліку індустрій.

«Дуже важливо при мінімізації ризиків розповсюдження забезпечити функціонуванняканалів збуту для бізнесу, адже якщо зупинити більшість компаній, мільйони українців втратять роботу, а бюджет – велику частину доходів. Соціальні наслідки будуть дуже негативними, велика кількість людей, не маючи накопичень та втративши засоби до існування, від відчаю може вийти на вулицю з протестами, а фінансових і організаційних ресурсів для боротьби з вірусом у держави стане набагато менше. Відповідно, наслідки від пандемії стануть справді критичними», – застерігають підприємці.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ