Наступний тиждень в Росії буде неробочим,голосування за правки в конституцію переноситься – Путін

Наступний тиждень в Росії буде неробочим,голосування за правки в конституцію переноситься – Путін

26.03.20 09:31 0 122
Президент Росії Володимир Путін у своєму зверненні до росіян через ситуацію з коронавірусом заявив, щщо наступний тиждень у Росії буде «неробочий зі збереженням заробітної плати», як «довгі вихідні».

Працювати, за його словами, будуть тільки органи влади, банки, аптеки, транспорт та інші важливі для життєдіяльності інститути.

«Всіх рекомендацій треба дотримуватися, проявити дисципліну і відповідальність. І, повірте, найбезпечніше зараз – побути вдома. Прошу громадян з особливою увагою поставитися до рекомендацій лікарів і влади», – звернувся Путін.

Також Путін запропонував перенести на більш пізній термін (з 22 квітня – ред.) загальне голосування щодо поправок до Конституції.

«Вважаю, що голосування необхідно перенести на більш пізню дату. Оцінимо, як буде розвиватися ситуація і в регіонах, і в цілому по країні, і тільки спираючись на професійну думку, рекомендації лікарів, фахівців ухвалимо рішення про новий день голосування», – сказав Путін. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Російські інтелектуали підписали звернення проти «антиконституційного заколоту» в їхній державі

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Помер співак Анатолій ...
Наступна новина: Новий міністр економіки ...

КОМЕНТАРІ