Міноборони: випадків інфікування коронавірусом у ЗСУ немає,130 військових – на самоізоляції

Міноборони: випадків інфікування коронавірусом у ЗСУ немає,130 військових – на самоізоляції

26.03.20 08:53 0 122
Випадків інфікування коронавірусом у Збройних силах не зафіксовано, 130 військовослужбовців перебувають на самоізоляції, повідомив заступник командувача Медичних сил ЗСУ Андрій Галушка.

«Нині на самоізоляції вдома перебувають 130 військовослужбовців. Це особи, які повернулися в Україну з-за кордону або контактували з людьми, які тепер проходять обсервацію», – сказав Галушка.

За його словами, військові отримали 10 тисяч експрес-тестів, які будуть розподілені по всіх військових центрах і госпіталях у районі проведення ООС.

«До нас почали надходити також спеціальні захисні костюми, які безпосередньо для потреб Збройних сил почало виробляти одне з вітчизняних підприємств. На для нас виготовлено уже 80 костюмів, половину з яких відправлено в медичну службу ООС. В подальшому ми отримаємо ще кілька партій цього добротного захисного обмундирування», – додав Андрій Галушка.

У командуванні Медичних сил повідомили, що нині всі медичні установи ЗСУ працюють в режимі надання лише невідкладної допомоги, всі планові операції тимчасово призупинені, у кожній військовій частині створюються медичні ізолятори. Закладом для обсервації визначили Центральний військовий санаторій «Приморський». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Шмигаль: наразі немає потреби в надзвичайному стані в Україні

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Працівники прокуратури ...
Наступна новина: Туреччина висунула ...

КОМЕНТАРІ