У ПЦУ заявили,що віряни у час пандемії коронавірусу мають молитися віддалено від храмів

У ПЦУ заявили,що віряни у час пандемії коронавірусу мають молитися віддалено від храмів

26.03.20 09:10 0 124
Священний Синод Православної церкви України повідомив про рішення дозволити проведення богослужінь у храмах лише священнослужителями і співаками, без особистої присутності вірян.

«У зв'язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби COVID-19 [Священний Синод] дозволяє проведення богослужінь у храмах самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками, без особистої присутності мирян. Під час проведення таких богослужінь миряни повинні долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв'язку», – йдеться в повідомленні на сайті ПЦУ.

У ПЦУ зазначили, що богослужіння і молитва, діяльність священнослужителів та церковнослужителів «не можуть бути повністю зупинені, храми повинні залишатися доступними для особистого відвідування віруючими з дотриманням норм карантину, підвищеної санітарної безпеки та «соціальної дистанції».

«Оскільки віруючі-миряни тимчасово обмежені у можливості фізично брати участь у церковних службах, їм рекомендується організувати в своїх оселях молитовний куточок з іконами, Священним Писанням (Біблією), молитовним світильником (лампадою) або свічкою, молитовником, приділяти більшу увагу особистій молитві ранком, ввечері та протягом дня», – звернувся Синод ПЦУ.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ