Рівненщина: прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з відділів поліції в області за вчинення корупційного злочину

Рівненщина: прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного з відділів поліції в області за вчинення корупційного злочину

27.03.20 08:28 0 79
Прокуратурою Рівненської області 25.03.2020 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно заступника начальника одного з відділів поліції в області, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

За версією слідства, яке здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області, вказана службова особа одержала від громадянина неправомірну вигоду в сумі 39 тис. грн., за що обіцяла вплинути на прийняття рішення прокурором місцевої прокуратури щодо не ініціювання притягнення його до адміністративної відповідальності за допущені порушення при поданні декларації про майновий стан особи, як службовця органу місцевого самоврядування.

Працівника поліції викрито правоохоронцями відразу після одержання ним вищевказаної неправомірної вигоди.

Довідково: за вчинення зазначеного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: На Тернопільщині триває ...

КОМЕНТАРІ