Лідери G20 зобов’язалися спільно боротися з наслідками пандемії коронавірусу

Лідери G20 зобов’язалися спільно боротися з наслідками пандемії коронавірусу

27.03.20 11:13 0 720
Лідери 20 найбільших економік світу («Групи двадцяти» або G20) 26 березня заявили про серйозну стурбованість через пандемію коронавірусу і зобов'язалися спільно боротися з її наслідками.

Через те, що кількість випадків захворювання на COVID-19 по всьому світу склала майже пів мільйона, лідери «Групи двадцяти» заявили, що «глобальні дії, солідарність і міжнародне співробітництво» необхідні, як ніколи раніше.

Вони зробили заяву після проведення екстреного саміту шляхом відеодзвінка замість фізичних зборів, взявши на себе зобов'язання виступити єдиним фронтом проти пандемії. Світові лідери також заявили, що в нинішніх умовах будуть спільно працювати над тим, щоб вкласти понад 5 трильйонів доларів в світову економіку.

Лідери G20 також заявили, що стурбовані ризиками через пандемію коронавірусу для найменш розвинених країн, виклики через це для біженців і переміщених осіб.

Також 26 березня європейська лідери провели свій третій «саміт» за три тижні, борючись з поширенням коронавірусу. Лідери ЄС заявили, що працюють над пакетом економічних стимулів і програмами для обміну медичним обладнанням та гарантуванням безпеки поставок предметів першої необхідності на тлі обмежень з рухом на кордонах. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Понад третина світу опинилася в ізоляції через COVID-19, країни G20 збираються на відеосаміт

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі підприємці ...
Наступна новина: В ООН вважають,що Україні ...

КОМЕНТАРІ