«Надзвичайна ситуація» у 3 областях,заборона експорту спирту і таблички про дистанцію – уряд щодо коронавірусу

«Надзвичайна ситуація» у 3 областях,заборона експорту спирту і таблички про дистанцію – уряд щодо коронавірусу

27.03.20 09:15 0 95
Перм'єр-міністр україни Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів у понеділок зібрався на позачергове засідання, ухваливши низку рішень, що стосуються запобігання поширенню коронавірусу в Україні.

«Ухвалили рішення запровадити надзвичайну ситуацію в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях з метою запобігання поширенню COVID-19. Відповідні рішення раніше були ухвалені регіональними комісіями з питань ТЕБ і НС. Наразі режим надзвичайної ситуації встановлений вже в 9 областях», – повідомив Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Крім того, за його словами, уряд ухвалив рішення до 1 червня заборонити експорт етилового спирту.

«Пости контролю на виїздах з підприємств, які виробляють етиловий спирт, мають забезпечити контроль, куди та кому відвантажується спирт», – зазначив голова уряду.

Денис Шмигаль також розповів, що усі заклади та установи, які продовжують діяльність у період обмежувальних заходів мають встановити позначки соціальної дистанції в півтора метри.

Він додав, що власникам та керівництву закладів та установ разом із Нацполіцією слід забезпечити дотримання відвідувачами такої дистанції.

Серед рішень уряду у понеділок –? дозвіл ліцензіатам на період карантину здійснювати торгівлю лікарськими засобами та супутніми товарами дистанційно.

«Також дозволяється організовувати та здійснювати доставку безпосередньо споживачам з дотриманням умов зберігання лікарських засобів, визначених виробником під час їх транспортування», – повідомив Шмигаль. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Заходи безпеки для кожного: як захиститися та розпізнати коронавірус

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Головним державним ...
Наступна новина: Ремонт Гаївського мосту у ...

КОМЕНТАРІ