Теплопостачання буде здійснюватися відповідно до температурного графіка.
Зокрема, для недопущення перегріву приміщень у денну пору доби, КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» буде подавати гарячу воду:
* понеділок, середа, п`ятниця з 17:30 до 23:00 год;
* вівторок, четвер, субота, неділя з 6:00 до 10:00 год та з 17:30 до 23:00 год.
Після закінчення опалювального сезону гаряча вода буде подаватися за графіком згідно із рішенням виконавчого комітету №981 від10.06.2010р.
Нарахування за послуги теплопостачання буде здійснюватися відповідно до температури зовнішнього повітря, при температурі вище +8 °С нарахування не здійснюється.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Прокуратура Рівненщини ...
Наступна новина: У Росії порушили ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим