«26-річний житель села Острів Тернопільського району захворів 19 березня. Чоловік був госпіталізований через тиждень — 27 березня до Тернопільської лікарні швидкої допомоги з діагнозом: правобічна пневмонія, — повідомила головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук. — У хворого лабораторно підтвердили діагноз коронавірус».
Варто зазначити, чоловік мав супутню патоголію — серцеву недостаність. Працював на ТОВ «СЕ Борднетце Україна».
8 та 9 квітня медики повторно зробили два тести, що показали відсутність в організмі хворого COVID-19. Чоловіка вже виписали з лікарні.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: «Джеймстаунський фонд» ...
Наступна новина: Тернопільська обласна ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим