«За результатами проведених консультацій з первинними дилерами Мінфін повідомляє про те, що 21 квітня 2020 року аукціони з розміщення ОВДП не проводитимуться», – зазначено в заяві.?
У Мінфіні зазначають, що враховуватимуть попит та кон'юнктуру ринку при ухваленні рішення щодо подальших аукціонів.
Вперше за останній час Мінфін скасував аукціон з розміщення ОВДП 31 березня. Це четверта відмова від аукціону з того часу.
Читайте також: МВФ згоден надати Україні «більше ресурсів», але є умови?
На останньому такому аукціоні, який відбувся 24 березня, Мінфін розмістив облігації в доларах та євро, які дозволили залучити до державного бюджету еквівалент 24,8 мільярда гривень за курсом Національного банку.
Облігації внутрішніх державних позик – це державні цінні папери, які Мінфін розміщує на внутрішньому фондовому ринку і які підтверджують зобов'язання України виплатити власникам таких паперів їхню номінальну вартість та дохід в термін, передбачений умовами розміщення.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Где посмотреть цены на весь ...
Наступна новина: У Південній Кореї не ...
Безпечна їзда в місті: екіп і звички,які реально ...
Тренды здорового питания на 2026 год
Чому септик з бетонних кілець – екологічне рішення
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?