Співпраця Тернопільської ОДА і “Bevar Ukraine”: Тернопільщина отримала 31 апарат ШВЛ та інше необхідне медобладнання

Співпраця Тернопільської ОДА і “Bevar Ukraine”: Тернопільщина отримала 31 апарат ШВЛ та інше необхідне медобладнання

26.04.20 12:31 0 1733
Суттєву гуманітарну допомогу 22 квітня отримала Тернопільщина від благодійної організації з Данії “Bevar Ukraine”. Це неабиякий внесок у розвиток медицини області, підкреслив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час передачі благодійного вантажу, що відбулося на базі медичного постачання у Збаражі.

Зокрема, на Тернопільщину ввезено та розмитнено: 31 апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), аналізатори крові, обладнання для хірургічних операційних, рентген-обладнання, лікарняні функціональні ліжка, розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення.

«Ми об'єдналися заради спільної мети: збереження життя і здоров'я наших краян. Зі свого боку облдержадміністрація вела перемовини з “Bevar Ukraine”, забезпечила транспортні витрати й розмитнення.

Натомість благодійний фонд «Світло Реформації» віднайшов час і можливість зібрати цю вкрай необхідну медичну техніку й забезпечити її доставку», — зазначив Володимир Труш.

Від імені усіх жителів Тернопілля очільник області висловив щиру подяку керівнику вказаного благодійного фонду Іванові Гонтару й наголосив, що у теперішніх умовах боротьби з СOVID-19, за допомогою цієї техніки високого класу, медики зможуть врятувати не одне життя.

Серед іншого Тернопільщина ще отримала операційні столи (вартість одного становить від 50 до 70 тис. євро), а також багато медичної техніки, що застосовуватиметься у кардіохірургії. Обладнання лікувальні заклади області отримають відповідно до класифікації лікарень, у яких наявні відповідні спеціалісти. До слова, для робочих потреб Управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА подарований автомобіль.

«10 апаратів ШВЛ отримає Перша інфекційна лікарня області, що функціонуватиме на базі протитуберкульозного диспансеру. Решту розподілять між районними закладами охорони здоров'я області. На цей момент розглядається варіант створення на базі медспецпостачання у Збаражі спеціалізованого складу, щоб здійснювати розподіл цих апаратів в міру потреби», — підсумував голова Тернопільської облдержадміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Гурт Go-A знімає відео з ...
Наступна новина: Володимир Зеленський: ...

КОМЕНТАРІ