За даними Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса, загиблих через коронавірус у США – 58 355 за шість тижнів, що перевищує дані про 58 220 загиблих за більш ніж десятирічний період збройного конфлікту у В'єтнамі.
Президент США Дональд Трамп тим часом привітав відмову деяких штатів від жорстких обмежень, тоді як кілька губернаторів попередили про необхідність бути і надалі обережними, перш ніж людям дозволять масово перебувати в торгових мережах і ресторанах.
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що реінфікування можливе навіть серед тих пацієнтів, що одужали. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Туристична індустрія в Європі може втратити до 400 мільярдів доларів – єврокомісар
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 13% звернень щодо ...
Наступна новина: У березні середня зарплата ...
Быстрое привлечение средств для срочных задач ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?