АМКУ просить авіакомпанії до закінчення карантину не повідомляти про можливість придбання квитків

АМКУ просить авіакомпанії до закінчення карантину не повідомляти про можливість придбання квитків

22.05.20 10:09 0 143
Антимонопольний комітет України (АМКУ) оприлюднив обов'язкові до розгляду рекомендації авіаперевізникам не поширювати інформацію про можливість купівлі квитків та здійснення перельоту до завершення карантину.

Як йдеться на сайті АМКУ, така інформація може ввести в оману споживачів, оскільки може бути сприйнята як гарантоване відновлення регулярного авіасполучення між Україною та іншими країнами, що не відповідає дійсності.

«АМКУ прийняв обов'язкові для розгляду рекомендації – утриматись від поширення неповної інформації, зміст якої стосується продажу квитків з 23 травня 2020 року та здійснення регулярного авіасполучення між Україною та іншими країнами, в той час як офіційна інформація про відкриття авіасполучення між країнами не підтверджена компетентними органами обох країн», – йдеться в повідомленні.

Також відомство вказує, що деякі авіаперевізники, за результатами скасування рейсів, пропонують пасажирам на своїх сайтах лише дві опції зворотного зв'язку – «Змінити бронювання» та «Обміняти квиток на промокод», відшкодування вартості перевезення форма зворотного зв'язку не передбачає. АМКУ закликає компанії подбати про відшкодування коштів. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Скасовані маршрути та дорожчі квитки. Що буде з авіакомпаніями після карантину?

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: у рамках ...
Наступна новина: Голова СБУ Баканов займає ...

КОМЕНТАРІ