Тернопілля: «Відновлення роботи дитсадків залежить від органів місцевого самоврядування»,- Ольга Хома

Тернопілля: «Відновлення роботи дитсадків залежить від органів місцевого самоврядування»,- Ольга Хома

23.05.20 08:30 0 156
На Тернопільщині значна частина батьків повернулась на роботу після послаблення карантину і з нетерпінням очікує відновлення роботи дошкільних навчальних закладів. Проте, коли відновлять роботу дитячі садки, вирішуватимуть органи місцевого самоврядування. На цьому наголосила начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

«Усі дошкільні навчальні заклади підпорядковуються органам місцевої влади. Також вони фінансуються з місцевих бюджетів, тому рішення про відкриття дитячих садків приймають лише місцеві органи влади. Це міста обласного значення, райони й об'єднані територіальні громади. Кожен місцевий орган самостійно приймає це рішення під час сесій, які в них відбуваються, а також надає пропозиції щодо відкриття», - зазначила Ольга Хома.

У Тернопільській області діють 600 дошкільних навчальних закладів, де навчається більше 33 тисяч дітей.

За словами Ольги Хоми, зважаючи на те, що рішення про відкриття дошкільних закладів приймають органи місцевої влади, неможливо говорити про відновлення їхньої роботи в однаковий термін.

«Уся відповідальність за відновлення роботи дошкільних закладів лежить саме на органах місцевої влади. Також вони вирішуватимуть чи відбуватиметься тестування працівників дитсадків на COVID-19», - підкреслила Ольга Хома.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На пробне ЗНО вступників ...
Наступна новина: Радник Трампа заявив про ...

КОМЕНТАРІ