У Тернополі вшанували пам'ять Тараса Шевченка

У Тернополі вшанували пам'ять Тараса Шевченка

23.05.20 11:10 0 456
Вшанувати видатного сина України Тараса Григоровича Шевченка, помолитися за його світлу душу та покласти квіти до підніжжя пам'ятника у Тернополі зібралися представники влади, духовенства та громадськості.

ми вшановуємо видатного сина України Тараса Григоровича Шевченка. Саме 22 травня минає 159 років з дня перепоховання великого Кобзаря на Чернечій горі у Каневі, як за життя заповідав він.

«Внесок Тараса Шевченка у розвиток української літератури та мистецтва — безцінний. Він любив Україну і присвячував їй не лише свою творчість, а й своє життя. Видатний поет, художник і громадський діяч мріяв, щоб його рідна країна стала незалежною й суверенною, щоб весь світ визнавав та шанував її мову, історію та звичаї», — звернувся до присутніх голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Церемонія перепоховання Шевченка перетворилася на сумне свято українського народу. Того дня великого Генія в останню земну путь проводжали на козацькому возі, накритому червоною китайкою. Дорога була встелена зеленим віттям, а попереду процесії несли великий портрет Кобзаря.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Стерненко заявив,що Офіс ...

КОМЕНТАРІ