Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи,які здійснювали заборонену законом діяльність у сфері грального бізнесу на Рівненщині

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи,які здійснювали заборонену законом діяльність у сфері грального бізнесу на Рівненщині

31.05.20 08:07 0 98
Прокуратурою Рівненської області 28.05.2020 направлено до Рокитнівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно організатора та двох учасників організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом вчинене організованою групою).

За даними слідства, 53-річна жителька Рокитнівського району із двома спільниками реалізовуючи злочинний намір на отримання прибутку, діючи в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», на території смт. Рокитне організували незаконну діяльність мережі гральних закладів, під виглядом торгівлених назв «Чебуречна» та «Рікос», у яких надавався доступ до азартних ігор із можливістю отримання виграшів.

Зокрема, вказані особи здійснили активні і цілеспрямовані дії на пошук та оренду приміщень, підключення закладів до глобальної комп'ютерної мережі Інтернет, закупівлю та встановлення у них комп'ютерної техніки із програмним забезпеченням, що надавав вільний доступ до ігрових стимуляторів, чим створили умови усім бажаючим узяти участь в азартних іграх.

Незаконну та протиправну діяльність осіб було викрито та припинено працівниками поліції.

В межах кримінального провадження з приміщень, де надавалися послуги з азартних ігор було вилучено комп'ютерну техніку, яка слугувала знаряддям для організації грального бізнесу, незаконно здобуті грошові кошти та документацію, яка зафіксувала протиправну діяльність осіб.

Досудове розслідування у провадженні здійснювалось слідчими СУ ГУНП в Рівненській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ