загрузка...
 Переваги покупки запчастин до сільськогосподарської техніки онлайн

Переваги покупки запчастин до сільськогосподарської техніки онлайн

03.06.20 13:03 0 536

Впровадження нової сільськогосподарської техніки допомагає поліпшити виробничі показники, знизити собівартість сільгосппродукції. Інвестування в сучасне устаткування дозволяє купувати зернозбиральні і кормозбиральні комбайни, трактори і іншу важку техніку.

Сучасна техніка допомагає вирішити завдання по диверсифікації. Завдяки наявності багатофункціонального обладнання відзначається підвищення рентабельності виробництва, збільшення прибутку і зростання зарплат. На нашому сайті реалізуються якісні запчастини для європейської сільгосптехніки. «СЕРП ТРЕЙД» піклується про клієнтів і співпрацює з перевіреними компаніями та виробниками запасних комплектуючих для агротехніки (докладнiше читайте на офіційному сайті компанії).

У зазначених каталогах відсортований товар високої якості і відповідає вимогам покупцям і ГОСТам. Зручна форма пошуку допомагає моментально знайти потрібні комплектуючі. На сайті представлена ​​продукція відомих виробників. Кожна одиниця товару характеризується описом і властивостями комплектуючих. Прийнятний ціновий поріг робить товар доступним для всіх бажаючих.

Переваги покупки у «СЕРП ТРЕЙД»

При замовленні товару отримуєте швидку доставку за вказаною адресою. Для цього вкажіть особисті дані з номером телефону для зв'язку з співробітником інтернет магазину. При необхідності зателефонуйте за номером, вказаним на інтернет сторінці.

Для отримання замовлення необхідно пройти кілька стадій:

  • заповнення форми;
  • отримання рахунку-фактури поштою;
  • надання документів з товаром;
  • оформлення видаткової, накладної для безготівкової оплати;
  • вивезення зі складу.

Для зв'язку з компанією вказані номери телефонів. В онлайн-магазині https://www.serp-trade.com.ua/ зможете підібрати необхідні комплектуючі сільськогосподарської техніки будь-якого рівня. В асортименті є нові деталі європейського стандарту. Наш товар відрізняється:

  • впровадженими сучасними технологіями для виробництва;
  • гарантією виробника;
  • оптимальним співвідношенням ціни і якості;
  • надійністю і довгим терміном використання.

Пропонована техніка пройшла контроль якості і задовольняє вимогам і стандартам. Щоб транспортні засоби служили довго, важливо вчасно міняти комплектуючі. Таке обладнання зможе продуктивніше функціонувати в сільськогосподарській галузі і забезпечувати якістю і надійністю.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)
Попередня новина: Яркие ...
Наступна новина: Медикаментозный ...

КОМЕНТАРІ