Тернопілля: жителі області отримують фахові консультації у телефонному режимі

Тернопілля: жителі області отримують фахові консультації у телефонному режимі

12.06.20 13:28 0 109
У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбулась пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання додзвонювачів відповідав заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Жителів області, які телефонували до Головного управління цікавили питання щодо умов виходу на пенсію за віком, особливостей пенсійного забезпечення за вислугою років, переваг використання електронного пенсійного посвідчення та, як «докупити» страховий стаж, якого не вистачає для оформлення пенсії за віком.

Під час спілкування Володимир Івахов ознайомив громадян із сучасними електронними послугами Пенсійного фонду України, які дозволяють контролювати сплату єдиного соціального внеску та зарахування страхового стажу. Також, розповів про послугу смс-інформування та зазначив, що у такий спосіб пенсіонери можуть засобами мобільного зв'язку дізнатися про суму призначеної пенсії та дату її виплати, а також результати проведеного перерахунку пенсії.

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти.

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ