Консультація терапевта в Солом'янському районі Києва

Консультація терапевта в Солом'янському районі Києва

14.06.20 22:02 0 254

Терапія Києва: ефективне лікування більшості хвороб

Терапія Києва — медична послуга, яка надається лікарями клініки «Профмедікал» при первинному зверненні людей зі скаргами на погане самопочуття. Професійні лікарі-терапевти після складання анамнезу хвороби та огляду пацієнтів у разі необхідності направляють їх на здачу аналізів та інструментальну діагностику. Встановлення точного діагнозу дозволяє призначити ефективне лікування або виписати направлення на консультацію до профільного спеціаліста.

Консультація терапевта в Солом'янському районі Києва: ціни 2020-2021

Висококваліфікована консультація терапевта в Солом'янському районі Києва приватною клінікою «Профмедікал» надається на платній основі. Ми пропонуємо ознайомитись з цінами на найзатребуваніші послуги лікарні. Детально вивчити перелік і вартість медичних послуг можна на вкладниці сайту «Прайс».

Причини звернення до терапевта

Життя людини тісно пов’язане з існуванням бактерій і мікроорганізмів, які виступають у ролі збудників багатьох хвороб. Виникнення тих чи інших захворювань спричиняють неправильне харчування, погані звички та навіть банальне переохолодження. Генетична схильність організму та особливості його будови також можуть впливати на розвиток того чи іншого недугу. Коли ж саме записуватись на консультацію до терапевта?

До приватного лікаря звертаються у наступних випадках:

 1. Прояви ГРВІ та інших інфекційних захворювань. Оскільки існує безліч різновидів вірусів, респіраторне захворювання краще лікувати під наглядом терапевта, а не займатися самолікуванням. Дотримуючись призначеного плану лікування, ви зможете швидше одужати і уникнути ускладнень.
 2. Симптоми захворювань внутрішніх органів. Саме лікарі-терапевти клініки в Чабанах після огляду і діагностичних процедур встановлять діагноз. Пацієнт одразу направляється на прийом до профільного спеціаліста, після чого йому буде призначене ефективне лікування.
 3. Проходження медогляду. За результатами обстежень лікарі роблять висновок про придатність/непридатність людини до роботи. Відповідний запис заносять в медичну книжку.
 4. При наявності хронічних захворювань. Пацієнти, у яких діагностовані хронічні хвороби, перебувають на диспансерному обліку. Їм потрібно регулярно відвідувати терапевта з метою контролю за можливими патологічними змінами.

Також може надаватися консультація терапевта онлайн. Якщо у вас немає часу на відвідини лікаря чи ви бажаєте уточнити окремі моменти в лікуванні, можете зателефонувати медику за номером телефону чи зв’язатися з ним іншими каналами комунікації.

Симптоматика

Найбільш поширеними проявами недуга, з якими звертаються до терапевта, являються:

 • підвищена температура;
 • кашель (вологий і сухий), чхання, задишка, стискання чи біль у грудях;
 • закладення носу чи, навпаки, набряклість;
 • загальна слабкість, головний біль, запаморочення;
 • набряклість тіла;
 • розлади шлунку та кишківника: печія, нудота, діарея, важкість у шлунку, здуття живота, закрепи;
 • підвищений чи знижений тиск;
 • будь-які болі в животі та попереку;
 • хворобливе чи часте сечовипускання.

При наявності одного чи кількох симптомів, не втрачаючи ні хвилини, доцільно скористатися послугою терапевта, яку всім бажаючим надає клініка Профмедікал. Терапевт (Солом'янський район Києва) завжди вчасно надасть кваліфіковану допомогу.

Діагностика

Хороший терапевт — це той лікар, який правильно ставить діагноз та призначає ефективне медикаментозне лікування в полі своєї компетенції. Саме тому першочергова задача медика полягає в обстеженні пацієнта. Для цього використовують наступний алгоритм:

 1. Збирають анамнез, розпитуючи пацієнта про симптоми і місце локалізації больового відчуття.
 2. Проводять огляд пацієнта.
 3. Призначають інструментальні та лабораторні дослідження.

На основі отриманих результатів аналізів та інструментальної діагностики встановлюють діагноз, призначають лікування або направлять на консультацію до профільного спеціаліста. Забезпечується супровід пацієнта на всіх етапах терапії — проводиться консультація терапевта в клініці або за телефоном.

На перший погляд може видатись, що окремі дослідження призначати не варто. Насправді, це не так! Для виключення зі списку деяких патологій необхідно провести комплексну діагностику. Пам’ятайте, виявлення захворювань на ранніх стадіях та своєчасне їх лікування — запорука того, що недуг не трансформується у хронічний.

Види досліджень організму і біоматеріалу

Найчастіше призначають наступні види діагностики:

 • УЗД;
 • комп’ютерну томографію і МРТ;
 • електроенцефалографію;
 • електрокардіограму;
 • рентгенографію;
 • аналізи крові, сечі, калу та інші.

Призначене терапевтом лікування, як правило, передбачає курс прийому ліків та відвідини фізіотерапевтичного кабінету.

Лікар на дім: оперативний візит терапевта

Мешканцям столиці і району, які не в змозі самостійно відвідати клініку із-за поганого самопочуття, надається послуга «виїзд лікаря на дім». Для її замовлення достатньо зателефонувати в реєстратуру, описати симптоми хвороби і сповістити про необхідність приїзду лікаря додому. Виклик приватного лікаря — додаткова платна послуга клініки. Виїзд терапевта відбувається за вказаною в заявці адресою. Очікуйте на візит медика. Він обов’язково прибуде в обумовлений час.

Терапевт: відгуки пацієнтів

На тематичних форумах в інтернеті чи медичних сайтах кияни і гості столиці часто озвучують прохання «порадьте гарного лікаря!». Клініка з гордістю може заявити, що в її штаті значаться досвідчені терапевти.

Наші спеціалісти:

 • мають вищу медичну освіту;
 • коректно встановлюють діагноз;
 • регулярно підвищують кваліфікацію, в тому числі і за кордоном;
 • мають у розпорядженні сучасне обладнання для проведення діагностики;
 • безкоштовно консультують пацієнтів по телефону.

На інтернет-просторах ви можете ознайомитись з відгуками реальних пацієнтів. Будьте впевнені, наші лікарі-терапевти не пропустять жодного тривожного симптому. У разі підозри на захворювання внутрішніх органів ви будете перенаправлені до інших спеціалістів клініки.

Розташування клініки

Приватна лікарня «Профмедікал» знаходиться за адресою: Україна, м. Київ, вулиця Василя Липківського, 25.

Терапія — запорука вашого здоров’я і гарного самопочуття!

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

КОМЕНТАРІ