Уряд визначив адміністративні центри та затвердив території громад усіх областей

Уряд визначив адміністративні центри та затвердив території громад усіх областей

15.06.20 08:01 0 155
На позачерговому засіданні 12 червня Кабінет міністрів України визначив адміністративні центри та затвердив території територіальних громад усіх областей, повідомляє пресслужба уряду.

«Проєкти розпоряджень розроблені на основі затверджених урядом перспективних планів формування територій громад областей, визначають адміністративні центри та затверджують території понад 1470 територіальних громад», – йдеться в повідомленні.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов заявив, що на підставі цих рішень Центральна виборча комісія зможе призначити перші місцеві вибори у 2020 році на новій територіальній основі.

«Також прийняття цих розпоряджень забезпечить формування та функціонування спроможних територіальних громад, та відповідних органів місцевого самоврядування, здатних надавати населенню якісні послуги, створить більш комфортні умови для проживання жителів», – сказав Чернишов.

За розпорядженням уряду, в Україні будуть сформовані: у Волинській області – 54 ОТГ, у Полтавській області – 61, у Дніпропетровській – 86, у Сумській – 51, у Миколаївській – 52, у Кіровоградській – 49, у Черкаській – 67, в Івано-Франківській – 62, у Рівненській – 64, у Вінницькій – 63, у Закарпатській – 69, у Київській – 69, у Чернігівській – 57, у Харківській – 56, у Луганській – 37, в Одеській – 91, в Чернівецькій – 52, в Запорізькій – 67, в Херсонській – 49, в Тернопільській – 55, в Хмельницькій – 60, в Донецькій – 66, в Житомирській – 65 та у Львівській – 73.

Також уряд на засіданні затвердив список 129 районів в Україні, замість 490 нинішніх, щоб прибрати «перекоси у субвенціях та дотаціях». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Планують створити «угорський» район: влада України пішла на поступки Будапешту

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Франції зняли ...

КОМЕНТАРІ