Прем’єр повідомив про перспективи ЗНО

Прем’єр повідомив про перспективи ЗНО

18.06.20 08:04 0 62
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про перспективи зовнішнього незалежного оцінювання за умов коронавірусної пандемії і після появи інформації про плани скасувати його.

Як сказав він на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, наразі немає підстав для скасування чи перенесення ЗНО.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров'я і головний санітарний лікар повідомлять про це», – заявив прем'єр-міністр.

За його словами, показники, за яких може переноситися ЗНО, зрозумілі: це більш ніж 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні і більш ніж 50% областей, де будуть перевищуватися три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищить 12 на 100 тисяч населення, буде більш ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях і охоплення тестуванням складе менш ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО», – сказав Шмигаль.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині в ході ...
Наступна новина: Львівщина опинилася у ...

КОМЕНТАРІ