загрузка...
 На Тернопіллі ми зобов'язані докласти максимум зусиль для припинення нелегальних пасажирських перевезень автомобільним транспортом,- Ігор Гайдук

На Тернопіллі ми зобов'язані докласти максимум зусиль для припинення нелегальних пасажирських перевезень автомобільним транспортом,- Ігор Гайдук

20.06.20 10:36 0 297
19 червня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Гайдука відбулося засідання робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом в області.

Під час засідання розглянули питання про утворення робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських перевезень в області, затвердження плану заходів боротьби з нелегальними перевезеннями в області.

Як поінформував начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ОДА Олег Продан, затверджено План заходів боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями в Тернопільській області.

«У кожному районі створено робочі групи з питань боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями. Крім того, управлінням Укртрансбезпеки у Тернопільській області спільно з представниками Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації та Управлінням патрульної поліції в Тернопільській області здійснювались рейдові перевірки щодо виявлення нелегальних пасажирських перевезень в області», - зазначив Олег Продан.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук зазначив, що нелегальні перевізники не мають дозволу на перевезення, економлять на податках та страхуванні, технічному обладнанні транспорту та офіційному працевлаштуванні водіїв.

«Нелегальні перевезення негативно впливають на безпеку дорожнього руху, завдають шкоди законним перевізникам, населенню і державі. Недобросовісні перевізники не платять податки, не перевозять пасажирів пільгових категорій, не дбають про безпеку перевезень. Тому ми зобов'язані докласти максимум зусиль для припинення нелегальних пасажирських перевезень автомобільним транспортом», - наголосив Ігор Гайдук.

Довідково: Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш підписав розпорядження «Про утворення обласної робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських перевезень».

Згідно з документом, робочій групі доручено розробити план заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом в області; забезпечити організацію та координацію роботи із здійснення постійних рейдових перевірок на предмет виявлення нелегальних перевезень, у тому числі й під виглядом нерегулярних пасажирських перевезень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: США скоротили до 8600 ...

КОМЕНТАРІ