На Тернопіллі комісія ТЕБ НС рекомендує переглянути та посилити протиепідемічні заходи у 7 районах

На Тернопіллі комісія ТЕБ НС рекомендує переглянути та посилити протиепідемічні заходи у 7 районах

24.06.20 08:26 0 136
За показником динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 Тернопільська область не відповідає доведеним вимогам, визначеним Постановою Кабінету Міністрів. Тому вона належить до регіонів із значним поширенням COVID-19.

Про це повідомила в. о. директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чаи?чук під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА.

«Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500, визначено нові вимоги до визначення епідситуації в регіонах. Зокрема, це показник завантаженості ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. В нашій області він становить 18%, це нижче доведено рівня. Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів. В нашій області це 38. Але єдиний показник, який не відповідає доведеним вимогам, - динаміка зростання випадків інфікування COVID-19. Він має не перевищувати 10%, в нас становить 22,8%», - прокоментувала Оксана Чаи?чук.

Крім того, у семи районах області місцевим комісіям рекомендовано переглянути та посилити протиепідемічні заходи. Зокрема, Бучацькому, Козівському, Лановецькому, Чортківському, Шумському, Збаразькому, Тернопільському та м. Тернопіль.

Також згідно з рішенням комісії, в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування робочий день розпочинати о 8 год ранку в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду - о 10 год ранку.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У першої ракетки світу ...
Наступна новина: Кількість хворих на ...

КОМЕНТАРІ