загрузка...
 На Тернопіллі ми докладаємо максимум зусиль,щоб подбати про кожну родину,- Володимир Труш

На Тернопіллі ми докладаємо максимум зусиль,щоб подбати про кожну родину,- Володимир Труш

25.06.20 08:24 0 80
Через значний підйом води у річці Дністер під загрозою затоплення села Устя Зелене, Коропець, Вістря, що в Монастириському районі. Зокрема, у с.Коропець підтоплено сільгоспугіддя, а у с. Устя Зелене розпочався перелив води через дамбу і виникла реальна загроза підтоплень домогосподарств.

24 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Труш відвідав село Устя Зелене і поспілкувався з мешканцями.

«Ситуація в Монастириському районі – під контролем обласної державної адміністрації, рятувальників. Зараз річка зараз ще не в такому критичному стані, але прогнозується можливе прибуття води. Тому на засіданні районної комісії ТЕБ та НС прийняли рішення про відселення людей з домогосподарств. Працівники Нацполіції теж долучені до роботи. Надіємось, що робота буде проведена добре. Також я поспілкувався з сільськими головами – є розуміння, люди готові переїхати на деякий час, щоб убезпечити своє майно від можливого затоплення. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб подбати про кожну родину», - наголосив Володимир Труш.

За даними Управління ДСНС в Тернопільській області, найбільш небезпечною залишається ситуація в Бучацькому, Монастириському, Бережанському та Заліщицькому районах, де продовжують підніматися рівні водиу річці Дністер та лівих притоках, а саме в річках Золота Липа, Серет. Відтак є загрози підтоплень, виходу води на заплаву.

Як повідомили в Управлінні ДСНС в Тернопільській області, на даний момент, найбільш небезпечним є Монастириський район. Тут проведено заходи щодо оповіщення населення про небезпеку, розгорнуті пункти можливої евакуації для населення. Проводиться добровільна евакуація з домогосподарств.

«На сьогоднішній день відбулося підняття за добу на різних гідропостах на висоту від 0,5 м до 1,5 м води. За нашими спостереження, вода і надалі продовжує підніматися і зараз підійшла до критичних рівнів. Вода перейшла позначку 7 м над рівнем води у Дністрі, і тому утворилися такі підтоплення населених пунктів, розмивання окремих дамб», - наголосив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник Віктор Маслей.

За його словами, у с. Устя Зелене Монастириського району відбулося часткове руйнування дамби, яка захищала від річки Дністер сільгоспугіддя. Тепер піднімається вода, і під загрозою дамба, яка утримує воду і передбачена для утримання води від поширення на 7 населених пунктів.

«До критичної точки залишається 1,5-2 м. Якщо надалі тенденція до підйому води зберігатиметься, то ми приступимо до примусової евакуації людей із с. Устя Зелене», - наголосив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Мінську ОМОН затримав ...

КОМЕНТАРІ