загрузка...
 Дитячі табори в Києві працювати не будуть щонайменше до кінця липня – КМДА

Дитячі табори в Києві працювати не будуть щонайменше до кінця липня – КМДА

27.06.20 08:55 0 40
У Департаменті молоді та спорту Київміськдержадміністрації заявили про недоцільність відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у столиці найближчим часом у зв'язку з показниками поширення коронавірусної інфекції.

«Це означає, що на період дії карантину, до 31 липня 2020 року, забороняється діяльність цих закладів. Проте на відповідних територіях гарантуватимуть безпечні умови, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів для подальшого відкриття», – повідомили у КМДА.

За даними столичної влади, на території Києва налічується 8 дитячих таборів, що розташовані в позаміській зоні. Повідомляється, що для подальшого відкриття готові 7 закладів: МДЦ «Артек», ДОЗ «Хвиля», ДОТ «Сокіл», ДОК «Антей», ОТ «Лідер», ДОТ «Лісовий», ДПЗОВ «Пуща-Водиця».

«ДЗСТ «Жовтень», який є підрозділом дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Жовтень», відкриватися в 2020 році не планує», – повідомили в КМДА. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кличко: купатися на міських пляжах не можна, а розважальні заклади місто відкривати не дозволяло

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Росія: режисера ...
Наступна новина: На Тернопіллі володимир ...

КОМЕНТАРІ