загрузка...
 Понад 50% росіян проголосували в режимі онлайн щодо змін до конституції Росії

Понад 50% росіян проголосували в режимі онлайн щодо змін до конституції Росії

28.06.20 11:57 0 37
Російські чиновники повідомляють, що більш ніж половина виборців із правом голосу скористалися правом волевиявлення у перший день онлайн-голосування за зміни до російської конституції, що можуть прокласти шлях до продовження правління президента Володимира Путіна на 12 років.

За повідомленням ЦВК, явка виборців в інтернеті склала 52,8%, або 618 200 осіб.

Електронне голосування проходитиме до 30 червня в Москві і Нижньогородській області Росії. У Москві на нього зареєструвалися понад мільйон людей – кожен сьомий виборець. Втім на таке голосування вже є нарікання журналістів і опозиції.

Так, журналіст телеканалу «Дождь» Павло Лобков підготував репортаж про те, як йому вдалося проголосувати двічі – зі звичайним бюлетенем на дільниці через сайт. МВС пригрозило журналістові кримінальною справою.

Представник руху «Голос» Василь Вайсенберг також заявив, що, коли його заявка на електронне голосування була схвалена, а він передумав і прийшов на виборчу дільницю, то йому не відмовили, а видали бюлетень.

Остаточне схвалення конституційних змін відбудеться, якщо більш ніж половина виборців країни підтримають їх в перебігу кількаденного загальнонаціонального голосування. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зміни до конституції Росії не завадять деокупації Криму – Кулеба

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ