На Тернопільщині провели акцію проти використання поліетиленових пакетів

На Тернопільщині провели акцію проти використання поліетиленових пакетів

06.07.20 09:15 0 401
Тернопільська обласна державна адміністрація долучилася до Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів «День без поліетилену».

Організувало тематичну акцію управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації. Підтримали акції і представники Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

«Починати потрібно з себе! Оскільки ми дотичні до роботи зі статистикою накопичення твердих побутових відходів, бачимо, як швидко вони накопичуються, як забруднюються ставки, узбіччя, водойми. Також люди почали набагато більше використовувати одноразовий посуд і вироби з поліетилену. Тому ми закликаємо всіх підтримати акцію, яку проводимо уже вдруге, і відмовитись від поліетилену – це наш внесок в охорону довкілля», - зазначила заступниця директора департаменту - начальниця управління ЖКГ та енергозбереження ТОДА Софія Близнюк.

Вона наголосила, що за останні 65 років людство напродукувало понад 8 мільярдів тонн пластику, більшість – пакети. Такий об'єм є еквівалентним 25 тисячам нью-йоркських хмарочосів.

«В Україні щороку на одного українця припадає до 500 поліетиленових. Тому будьте eco-френдлі – це не лише збереже довкілля, а й заощадить ваші кошти, які щодня витрачаєте на пластикову упаковку та поліетиленові пакети», - підсумувала Софія Близнюк.

На важливості відмови від використання поліетиленових пакетів акцентував також аспірант кафедри геоекології ТНПУ ім. В. Гнатюка Ігор Кузяк.

«Важливо, щоб населення області якомога швидше відмовились від поліетиленових пакетів і виробів. Це допоможе зберегти навколишнє середовище і власне здоров'я. Наш університет співпрацює з обласною державною адміністрацією. Окрім цього студенти-екологи реалізують такі проєкти, мають власні розробки цих еко-сумок, тощо. Це популярні речі», - поділився Ігор Кузяк.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: реалізація ...
Наступна новина: Росія: під час пікетів на ...

КОМЕНТАРІ