На Рівненщині судитимуть голову сільської ради

На Рівненщині судитимуть голову сільської ради

07.07.20 13:03 0 245
Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї із сільських рад Рокитнівського району. Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам).

За даними слідства, приблизно у червні-липні 2018 року посадовець, діючи з порушенням норм земельного законодавства, посвідчив особистим підписом, як сільський голова, рішення сільської ради про затвердження проєкту землеустрою щодо передачі особі у власність земельної ділянки комунальної власності в межах населеного пункту для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,23 га, нормативно-грошова оцінка якої становить понад 100 тис. грн. При цьому, голова не перевірив чи дане питання розглядалося на сесії сільської ради та посвідчив рішення, яке насправді депутатами не приймалося.

На підставі цього рішення земельну ділянку передано у власність особі, чим завдано істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників УСР в Рівненській області ДСР Національної поліції України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на такий самий строк.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Захисники довкілля ...

КОМЕНТАРІ